چرا کالای با گارانتی بخریم؟

بسیاری از افرادی که قصد خرید کالایی را دارند با این پرسش که اهمیت گارانتی و خدمات پس از فروش تا چه حد است، مواجهند. به عبارتی این شبهه نزد خریدارانی که هنوز نسبت به موضوع گارانتی و خدمات پس از فروش در مورد برخی از کالاها اعتماد چندانی ندارند، وجود دارد که گارانتی چه دردی از کاربری که مبلغی صرف خرید یک کالا کرده و حالا با مشکل مواجه شده است، درمان می‌کند؟ اصلاً چه تضمینی وجود دارد که شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پس از فروش از عهده تعهدات خود نسبت به مشتریان برآیند؟ یا اینکه هر مشکلی را به استفاده نادرست کاربر از دستگاه ربط ندهند و به این ترتیب از زیر بار مسوولیت شانه خالی نکنند؟

در روابط بازرگاني و خريد و فروش، وارانتي يا گارانتي تعهدي است که فروشنده در مقابل محصول يا خدماتي ارائه مي کند، و معمولا متعهد مي شود در صورت برآورده نشدن ادعاي خود، حاضر به تعمير يا تعويض کالا خواهد شد.

نقض عهد زماني اتفاق مي افتد که اين تعهد اجرا نشود، يعني محصول آن اشکالي داشته باشد و يا مطابق ميل يا انتظار خريدار نباشد.
گارانتي صريح عموما ضمانتي است از طرف فروشنده محصول که در آن ميزان کيفيت يا عملکرد آن محصول تضمين شده و مشخص شده تحت چه شرايطي آن کالا مي تواند بازگشت داده شده، تعويض و يا تعمير شود. معمولا اين تضمين به عنوان فرم مخصوصي تحت عنوان گارانتي يا وارانتي همراه با محصول خريداري شده تحويل داده مي شود. البته در برخي موارد طبق قانون، گارانتي بر حسب ادعاي کارخانه سازنده در مورد محصول آن قرار داده مي شود، مانند ادعاهايي که در تبليغات تلويزيوني براي معرفي محصول مطرح مي شوند و بايد اين ادعاها کاملا مطابق کالاي ارائه شده در بازار باشند. معمولا سند گارانتي به خريدار اين تضمين را مي دهد که محصول خريداري شده کيفيت خوبي داشته و کمبودي از نظر “مواد سازنده و طرز کار” نخواهد داشت.

 

تمام محصولات این فروشگاه شامل ۷۲ ساعت گارانتی تست فیزیکی می باشند. بدین صورت که اگر محصول تا ۷۲ ساعت بعد از رسیدن به دست شما مشکلی داشته باشد می توانید محصول را مرجوع کنید و فروشگاه خود را موظف می داند تا به سرعت مشکل شما را حل نماید. علاوه بر این اکثر محصولات دارای گارانتی شرکتی و معتبر بوده و تولید کننده ها و نمایندگی ها محصولات خود را در بازه زمانی مشخص پشتیبانی رایگان می کنند.

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی