بهمن ۱۷, ۱۳۹۶ رژ لب

پنج نکته برای افزایش ماندگاری رژ لب

رژ لب:

مداد حرارتی
گرچه گفته می شود که هر چه رژ لبی ماندگاتر باشد سرب آن بیشتر است و سرب ماده مضری است اما به نظر می رسد در مضر بودن میزان سرب موجود در لوازم آرایشی که دارای تاییدیه بهداشتی هستند، غلو شده است.

اگر شما از افرادی هستید که مایل هستید از رژلبهای با ماندگاری بالا استفاده کنید رژلب نوبا یکی از مشهورترین رژ لبها در این خصوص است که به ویژه برای استفاه در مجالس عروسی توصیه می شود . رژلب منهتن نیز در این خصوص پرآوازه است. همچنین می توان از رژ لب ۲۴ ساعته اورآل نیز در این حیطه یاد کرد.

اما اگر از افرادی هستید که به هر دلیل ترجیح می دهید از برق لب یا رژلبهای معمولی و ارزان استفاده کنید و در عین حال از فوت و فن هایی بهره ببرید که دوام و ماندگاری آنها افزایش یابد با ما همراه باشید:

رژ لب

 

۱- استفاده از خط لب به عنوان آستر

همانطور که می دانید بافت مداد خط لب خشک تر از بافت رژ لب است بنابراین ذرات آن کمتر روی لب تکان می خورد و چسبندگی بیشتری به لب دارد و می توان از همین چسبندگی برای کمتر کردن تحرک ذرات رژ لب هم استفاده کرد.

بنابراین قبل از زدن رژلب، با خط لب دور و روی لب، مداد بکشید و سپس اقدام به زدن رژلب نمایید، اگر خط لب دوست ندارید می توانید از خط لبهای بیرنگ یا همرنگ لب خود استفاده نمایید.

همچنین کشیدن خط لب علاوه بر تمیز تر از آب درآوردن نتیجه از امکان مالیده شدن رژلب از روی لب به پوستهای اطراف می کاهد. استفاده از کانسیلر در پوست اطراف لب نیز در این خصوص موثر است.

 

رژ لب

۲- استفاده از کرم پودر به عنوان آستر

زدن کرم پودر روی لب قبل از زدن رژ نیز به دوام آن کمک می نماید و بیش از پیش ذرات رژلب را ثابت نگاه می دارد.

 

۳- گرفتن چربی رژلب قبل از زدن دور دوم رژلب

پس از اینکه یک بار رژلب را روی لبان خود کشیدید با یک یا دو لایه دستمال کاغذی چربی اضافه را بگیرید و سپس اقدام به کشیدن دور دوم رژ لب نمایید این اقدام موجود کم شدن چربی رژلب و بیشتر شدن رنگدانه ها و موم آن شده و بر ماندگاری رژلب می افزاید.

 

۴-داشتن یک لب شاداب

نکته دیگری که موجب دوام رژ لب می شود این است که لب شما صاف و شاداب باشد و پوسته پوسته نباشد،بنابراین برای زیبا بودن در رسیدگی به لب خود و نوشیدن مایعات کافی کوتاهی نکنید و همانطور که به مراقبت از پوست صورت خود اهمیت می دهید به مراقبت از لبان خود و نرم و لطیف بودن آنها نیز توجه داشته باشید.

به هر حال اگر می خواهید درست هم اکنون از رژ لب استفاده کنید می توانید سلولهای مرده روی پوست لب خود را با یک مسواک نرم یا اسفنج به آرامی از لب جدا نمایید.

مداد حرارتی

 

۵- استفاده از یک فیکساتور (یا پودری که می تواند بیرنگ باشد) در انتهای کار نیز بر دوام و ماندگاری رژ لب می افزاید.

 

ما برای انتخاب یه رژ لب خوب و با کیفیت بهتون کمک می کنیم 

پیشنهاد میکنم از این محصول مشاهده کنید، قطعا جوابگوی نیاز شماست

برچسب خورده برای:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی